אימון כושר אישי

PROACTIVE מזמינה אותך לשפר את איכות חייך, להיכנס כושר, לחטב את גופך ולפתח הרגלים בריאים, כל זאת בהתאמה אישית ובליווי צמוד.

אימון לאילנית לוי

צוות המדריכים המקצועיים שלנו מנוסה באימון אישי לכל הגילאים – צעירים ומבוגרים, ברמות כושר שונות ותחומי עניין מגוונים. לאחר שנבחן יחד את המדדים, רמת הכושר הגופני והמטרות שלך באימון, נרכיב תוכנית אימונים מקצועית המותאמת לך אישית בהתחשב ביכולות, ברצונות, בשאיפות ובמגבלות שלכם.
יחד נמצא את ענף הספורט והפעילות הגופנית שמעניינת אותך ביותר, תוך הבניית הרגלי פעילות בריאים, בטוחים ועקביים, ולא פחות חשוב מכך עם הרבה הנאה בתהליך ותחושת הגשמה עצמית.

הצוות המקצועי של PROACTIVE יתאים את משך האימון ואופיו לכל מטרה, מהבניית כושר גופני בסיסי דרך ירידה במשקל וחיטוב ועד לאימון מקצועי לתחרויות לספורטאים מקצועיים.
המאמנים שלנו מגיעים עד אליך, עם מיטב ציוד הכושר והספורט בהתאם לתוכנית האימונים שנקבעה, מתאימים לך תוכנית אימונים מדורגת ארוכת טווח, ותוכנית תזונה אישית המתאימה לך, לסדר היום שלך וליעדים שהצבת לעצמך.

תוכניות האימונים שלנו מגוונות ומתבצעות בבית, בחדר הכושר או בחיק הטבע בהתאם למזג האוויר ולהעדפה האישית שלך. אחת מהמטרות העיקריות של המאמנים שלנו באימון היא לייצר אצל המתאמן מוטיבציה, אמונה מלאה ביכולות שלו ובהגשמת היעדים שהציב לעצמו.

המאמנים שלנו מנוסים באימוני כושר אישיים והם סבלנים ומספקים שירות נעים ואדיב כמו גם מקצועי ומחויב לתוצאות. למאמנים ב – PROACTIVE חשוב שתיהנה מהדרך כמו גם מהתוצאות, והם שמים להם למטרה לייצור עבורך אימוני כושר עם כיף ואתגר שיסייעו לכם לאמץ אורח חיים בריא, מהנה ומספק יותר.

אנו מזמינים אותך למלא את הפרטים בטופס הצור קשר, ולהתחיל להיכנס לכושר עם מאמן כושר אישי.