שאלות ותשובות

אטרקציות לאירועי חברה

בודאי! אצלינו תמצאו אירועים עסקיים ואירועים פרטיים, כגון  – חתונות , אירוע חברה מותאמים לאופי הארגון ולדרישות ההנהלה, השקות של מוצרים חדשים או אירועים ייחודיים, אירועי הקונספט שלנו הם אירועים מנצחים שמתוכננים בקפידה ומותאמים לדרישות הלקוח.

 

לפרואקטיב יש רפרטואר אטרקציות עשיר, שניתן להתאים לכל אירוע על פי משתתפיו, אופיו והיקפו. בין האטרקציות המובילות: משחקי ספורט וחברה תחרותיים קבוצתיים ואישיים, אימוני כושר מתקדמים לרבות TRX, אימוני פילאטיס,  אופני Spin-Sake, בר בריאות צבעוני ועשיר, סדנאות לאורח חיים בריא, סדנאות ODT המשלבות הפעלות ספורטיביות עם תרגול אתגרים ניהוליים וקבוצתיים, סדנאות הרזיה וייעוץ תזונתי, ייעוצי ספורט, ייעוץ ארגונומי, הרצאות מרתקות במגוון נושאי בריאות, עיסויים וטיפולים, ארוחות בריאות ועוד. כל האטרקציות ניתנות לשילוב באירועים בהפקת פרואקטיב או באירועים המופקים על ידי הארגון עצמו.

בערב או ביום גיבוש אנו מקפידים לשבור שגרה באמצעות הנאה וכיף בשילוב אלמנטים שיכניסו רוגע ובדרך זו מייצרים להם אנרגיות מחודשות.

הגיבוש שם את הדגש על הפן החברתי ומייצר אינטימיות גבוהה יותר בין העובדים  ובינם לבין השדרה הניהולית בארגון ומייצרים שיתוף פעולה ושגרת עבודה חיובית ומועילה יותר.

גם הרענון עבור העובדים מאוורר אותם מהשגרה המונוטונית ושוחקת שחוו במשך זמן רב.

רעיונות לדוגמא ביום גיבוש יכולים להיות משחקים תחרותיים, אטרקציות שהעובדים נהנים להתנסות בהם בפעם הראשונה כמו למשל אופני השייק שלנו, שלל פעילויות ספורטיביות בחלוקה לקבוצות, פעילויות שאינן תחרותיות להגברת שיתוף הפעולה בין העובדים ועוד…

ות ה- ZOOM.

משחקי ספורט וחברה תחרותיים קבוצתיים ואישיים, אימוני כושר מתקדמים לרבות TRX, אימוני פילאטיס,  אופני Spin-Sake, בר בריאות צבעוני ועשיר, סדנאות לאורח חיים בריא, סדנאות ODT המשלבות הפעלות ספורטיביות עם תרגול אתגרים ניהוליים וקבוצתיים, סדנאות הרזיה וייעוץ תזונתי, ייעוצי ספורט, ייעוץ ארגונומי, הרצאות מרתקות במגוון נושאי בריאות, עיסויים וטיפולים, ארוחות בריאות ועוד

הפקת אירועי חברה

לנו כחברות הפקה יש ציוד רב שמשמש להרכבת הפאזל השלם של האירוע שלכם ובנוסף מאגר גדול של ספקים חיצוניים שעובדים איתנו להשלמת המרכיבים החסרים.

אנחנו יודעים על סמך ניסיון העבר להגיע לספק הרלוונטי ולהוציא מאותו ספק את המיטב ובפחות כסף, ממה שהייתם משלמים בעצמכם.
בנוסף לכך, אנחנו גוף חיצוני שיכול להביט על התמונה מזווית קצת שונה ולחבר את החלומות שלכם עם הניסיון שלנו והחלומות של העובדים כפי שהתנסינו באירועים קודמים ולדאוג ש"פאשלות" לא יקרו נהיה שם כדי לתת את הפתרונות .

ודבר אחרון ולא פחות חשוב…. הזמן שלכם ! אתם כמארגני אירוע מקדישים זמן רב על מנת לארגן אירוע על הצד הטוב ביותר ולעיתים נוטים לשכוח את העובדה שאתם גם עובדים בארגון שלכם תוך כדי ארגון האירוע. בעזרתנו תוכלו להוציא אירוע כפי שחלמתם ולהמשיך לעבוד כרגיל בזמן שאתם יודעים שיש על מי לסמוך

הפקת אירוע מוצלח מחייבת ניסיון ומיומנות קודמים, שכן קשה להפיק את האירוע המושלם כבר בניסיון הראשון, בעיקר בגלל שיש צורך בהיערכות מוקדמת.

מטרת ההיערכות לפני אירוע היא לוודא שהקדשנו מחשבה לכל הפרטים הקטנים ולכל הבעיות שעלולות להתעורר במהלך האירוע תוך הכנת תוכנית מגירה למצבים חריגים ולא צפויים. רק תכנון מדוקדק וניסיון קודם יבטיחו לכם את הגשמת האירוע מושלם .

ידוע שארגון ששומר על המוטיבציה של עובדיו ומחזק את הקשר בינם לבין מקום העבודה מצליחות יותר ושגם התפוקה בארגונים שכאלה גבוהה יותר. באמצעות ימי החברה מאפשרים לעובדים זמן להכיר זה את זה בסיטואציות אחרות מאלה שבהן הם נתקלים במשרד – מאפשרים להם חוויות חדשות באמצעות פעילויות ואטרקציות ייחודיות, יציאה החוצה מהמרחב הארגוני ושבירת שגרה.

לאירועי חברה יש ערך מוסף עצום, הם מאפשרים הזדמנות לעובדים שכלל לא מכירים זה את זה לבלות ביחד, להכיר לעומק, למצוא תחומי עניין משותפים ואפילו ליצור חברויות חדשות.

בנוסף לכך, אירועי חברה הם הזדמנות מצוינת להעניק לעובדים הכרה בהישגים או בציוני דרך משמעותיים, ההכרה בהישגים מוכיחה לעובדים שאתם שמים לב לעבודה שלהם ומעריכים את התרומה שלהם לארגון. אירועי חברה שומרים את העובדים שלכם מעורבים ומאושרים!

אספנו עבורכם את כל המידע הראשוני שאתם זקוקים לו על מנת לארגן אירוע חברה מושלם:

המועד האידיאלי עבורכם- הבחירה בתאריך מוטלת אך ורק עליכם, ותלויה אך ורק במה שמתאים לחברה שלכם.

סגנון האירוע- סגנון האירוע צריך להתאים למספר המשתתפים ולסגנון המשתתפים, למאורע אותו אתם חוגגים ולתקציב שיש ברשותכם.

היכן לקיים את האירוע- כל מקום יכול להתאים לקיום אירוע חברה, בתנאי שהוא מתאים לקונספט שנבחר עבור האירוע שלכם. האירוע יכול להתקיים במשרדי החברה, במועדון, במסעדה, בגן אירועים או בפארק הציבורי סמוך.

האם אתם מסוגלים לעשות זאת לבדכם- תשאלו את עצמיכם האם אתם יכולים להפיק את האירוע לבדכם ויש לכם את הזמן להשקיע על מנת שיצא אירוע מוצלח כל זמן שאתם גם ממשיכים לעבוד כרגיל או שאתם זקוקים לחברת הפקה מנוסה שתעשה זאת עבורכם.

לסיכום, להפיק אירוע חברה יכולה להיות נושא מאתגר ומרתק, בהנחה שזוכרים להתייחס מראש למספר דגשים חשובים. וכי חשוב לזכור שהאירוע נועד כדי שהאורחים ייהנו ממנו, וגם אתם.

חשוב להתאים את המקום הנבחר לתקציב ולאופי האירוע ואפשרויות הגעה. הגדרת התקציב המוקצה לאירוע הוא אחד השלבים הראשוניים ביותר בהפקה. קחו בחשבון כי נפח התקציב המוקצה לטובת הלוקיישן יהיה, לרוב, הנתח הנכבד ביותר ולכן אם תקיימו את האירוע בארגון תחסכו סכום כסף רב שתוכלו להשקיע אותו בתכנים נוספים ועשירים יותר.

אירועי חברה הם דרך מצויינת להעלות את מורל העובדים, לגבש אותם ולהטמיע הרגלים חדשים של שיתוף פעולה, גילוי מנהיגות ועזרה לעמיתים. לאחר אירוע חברה יש חיבור וסינרגיה בקרב העובדים, חיבור שמעלה את שביעות הרצון הכללית בארגון, יוצר הרמוניה בין העובדים ומעלה את תחושת השייכות לארגון שבו הם מועסקים.

הפקת פעילויות לילדים

ארגון אירוע מוצלח לילדים כולל מגוון פעילויות מותאמות לגילאי הילדים, זוהי אחת המשימות החשובות ביותר שלנו-קרא עוד…

הפקות לבר /בת מצווה כוללות אטרקציות יחודיות שהילדים לא יפסיקו לדבר עליהם לאחר האירוע כדוגמת אופני ה-SPIN-SHAKE שלנו, הילדים מדוושים על אופניים סטטיות שממוקמות בכניסה לאירוע וסיבוב גלגל האופניים מייצר להם משקאות טעימים, שייקים של פירות וברד בטעמים מגוונים, אטרקציה צבעונית וטעימה במיוחד.

בהפקת אירוע רגילה למבוגרים אנחנו מבינים את הקונספט ומתכננים את ההפקה לפי החלום שהנהלת הארגון מתווה לנו. באירוע ילדים יש הרבה פרמטרים שחשוב לתת עליהם את הדגשים המתאימים כדי להתאים את הפעילויות לגילאי הילדים ולא לשעמם אותם. חשוב שבאירוע ילדים נספק מגוון רחב של אטרקציות יחודיות, ססגוניות, מרגשות ונפעל מתוך חשיבה פרטנית וקריאייטיבית על מנת לגעת בנפשו של כל ילד.

חשוב לנו לשלב פעילויות לילדים, שמצד אחד ייצרו אצלם עניין רב, ומצד שני יתרמו להתפתחותם ולבריאותם. ניתן להתרשם ממגוון הפעלות והאטרקציות לילדים שמפורסמות באתר ומהוות חלק חשוב בבניית התכנים של אירועי ההפקה בבתי ספר, בקיטנות לילדי עובדים, בהפעלות בישובים ובמועצות השונות ברחבי הארץ.

לנו כחברות הפקה יש ציוד לפעילויות ילדים, ציוד שמשמש להרכבת הפאזל השלם של האירוע ובנוסף מאגר גדול של ספקים חיצוניים שעובדים איתנו להשלמת המרכיבים החסרים.

אנחנו יודעים על סמך ניסיון העבר להגיע לספק שידע לתת את המענה המתאים ביותר לקבוצת הגיל הרלוונטית ובפחות כסף, ממה שהייתם משלמים בעצמכם.
ודבר אחרון ולא פחות חשוב…. הזמן שלכם ! אתם כמארגני אירוע מקדישים זמן רב על מנת לארגן אירוע על הצד הטוב ביותר ולעיתים נוטים לשכוח את העובדה שאתם גם עסוקים בעבודתכם. בעזרתנו תוכלו להוציא אירוע ילדים מדהים שיגרוף המון מחמאות ולהמשיך לעבוד כרגיל בזמן שאתם יודעים שיש על מי לסמוך.

ארגונומיה

על פי מחקרים שנעשו בארגונים רבים בארץ ובעולם, הסתבר כי ארגונים אלה נאלצים להתמודד עם שלל בעיות מהן סובלים עובדיהן – כאבים, אי נוחות, דלקות פרקים ופגיעות אורתופדיות. מהמחקרים עולה כי מדובר בתוצאה של תנאי סביבה שאינם אופטימליים –מנחי עבודה קבועים, ישיבה לא נוחה שעות רבות מול המחשב, עבודה בסביבה של רעש, קרינה, לחות וכיו"ב, צורת עבודה שאינה מותאמת ויוצרת מאמץ פיזי על הגוף, גורמת לנזק מצטבר של השרירים והעצמות.

הייעוץ הארגונומי נותן מענה להתאמה של סביבת העבודה למבנה הפיזי של העובד, דבר המונע היווצרות של בעיות שבהמשך יתורגמו להיעדרויות תכופות מהעבודה, פגיעה בתפוקה וירידה בהישגי הארגון.

כל ארגון זקוק לייעוץ ארגונומי על מנת לשמור על בריאות עובדיו, נוחותם והרגשתם הכללית, נוחות זו מתורגמת לעובדים שמגיעים מדי יום לעבוד עם מוטיבציה גבוהה ומבצעים את משימותיהם ביעילות רבה יותר יעילות שתוצאותיה מביאות לשיפור התפוקות עבור המעסיקים.

ארגונומיה היא מדע מתחום הנדסת אנוש ועוסקת בקשרים שבין האדם לסביבתו והיחס המתקיים בינו לבין המטלות שהוא מבצע בסביבתו.

מטרת הארגונומיה היא להתאים את הסביבה לאדם העובד, לשפר אותה ולהפוך אותה לידידותית יותר עבורו מתוך אמונה שסביבת עבודה מותאמת מובילה לפחות פציעות, הקטנת ההיעדרות מעבודה ולהעלאת התפוקה.

מטרת הייעוץ הארגונומי היא למידה והבנה של הצרכים האישיים של העובד והתאמתם לסביבת העבודה תוך תכנון השינויים הנדרשים להשגת תנאים פיזיים ופסיכולוגיים הולמים עבורו.

 יישום הארגונומיה בצורה המיטבית בארגון, במשרד או במפעל, נעשה באמצעות ייעוץ ארגונומי

שמירה על סביבת עבודה ארגונומית דורשת התאמה והנגשה של עמדות העבודה לצרכי העובדים, ליכולותיהם ולמגבלותיהם. כמו כן, אנו בפרואקטיב דואגים לייעץ לכל עובדת ועובד כיצד נכון להם לעבוד ביעילות ובטיחות.

ארגונים רבים אנו מקיימים הרצאות ושיחות ייעוץ אישיות עם כל עובד בשילוב תצפית על התנהלותו בעבודה ובחינת מידותיו הפיזיות של העובד, תנוחות העבודה שלו, הרגלי עבודתו, מטלותיו הייחודיות, השימוש במחשב נייד, מידת הסינוור וכו'. בהתאם לכך, אנו מתאימים לכל עובד את סביבת העבודה בכל ההיבטים, החל מאופן הישיבה סידור עמדת העבודה ועד לתרגילים שכל עובד יכול לבצע במהלך היום לשיפור תחושתו. בסיום הייעוץ, עמדות העבודה של כל עובד ועובדת תהיינה מותאמות עבורם באופן המיטבי.

שמירה על תנאי סביבה אופטימליים במהלך יום עבודה כמו למשל: ישיבה נוחה מול מחשב, נטרול רעשים, הפחתת קרינה, לחות, יותר תנועתיות ופחות מנחים סטטיים ולחץ על הגוף במהלך היום תביא לכך שהעובד יסיים את יום העבודה ללא עייפות וכאבים.

ארגון המשקיע בייעוץ ארגונומי לעובדיו ושומר על בריאות העובד, נוחותו ושיפור הרגשתו נהנה מעובדים שמגיעים מדי יום לעבוד עם מוטיבציה גבוהה יותר ומבצעים את משימותיהם ביעילות רבה יותר ובכך מגדילים במצטבר את תפוקת הארגון. לקבלת מידע נוסף על התהלכים הארגונומיים שאנו בפרואקטיב מקיימים בארגונים ועל מגוון האפשרויות הקיימות, תוכלו לקרוא בקישור הבא: בארגונומיה בארגון.

תזונה

בוודאי! אנו מקיימים סדנאות תזונה בארגונים במגוון תחומים-

  • סדנאות שייקים ירוקים
  • סדנת משקאות לאנטיאייג'ינג
  • סדנאות לחיזוק מערכת החיסון
  • סדנאות למתן טיפים לתזונה בריאה
  • סדנאות לאכילה בריאה
  • סדנאות אכילה לשמירה על הערנות בעבודה
  • סדנאות להכנת מתוקים בריאים ולבישול בריא ועוד…

סדנאות מלוות בטעימות ובשליחת מתכונים למשתתפים בסיומן.

תזונה נכונה ביום עבודה היא המפתח לעובדים ערניים ומרוכזים, כדי לשמור על תזונה נכונה בעבודה, אנו בחברת פרואקטיב מספקים לארגונים את הכלים לתזונה נכונה באמצעות סדנאות תזונה, ייעוצים ובדיקות מדדים לעובדים במקום העבודה. לבדיקות ולייעוץ יש חשיבות רבה לעובד ולארגון שכן קיים קשר ישיר בין תזונה, בריאות ותפוקת עבודה. אנחנו כאן כדי לספק לארגון את הכלים לקיום קשר שכזה.

מחקרים אחרונים מצאו כי קיימת עלייה של 20% ביעילות של העובדים בארגונים כל עוד הם מקפידים על תזונה נכונה.

במקרה ומדובר בעובדי במשרד קל יותר לתכנן ולהקפיד על תזונה מאוזנת, ארוחת הבוקר היא ארוחה חשובה ומומלץ לאכול אותה לפני שיוצאים מהבית ובכך להימנע מנשנוש של בורקסים וערגליות במשרד או בישיבת  הבוקר, גם אם יש לחץ בבית עם הילדים בבוקר– על ארוחת בוקר לא מוותרים!

מעבר לכך, מומלץ לאכול כל שלוש שעות ארוחות ביניים כמו פרי, אגוזים או יוגורט למשל –  ארוחות אלה יישמרו על רמות סוכר קבועות בדם ויימנע מצב של רעב לא מבוקר שיגרום לנשנש מכל הבא ליד.

בשעות הצהרים כדאי להימנע ממאכלים מטוגנים ושומניים שמעמיסים על מערכת העיקול וגורמים לעייפות ולהרבות בסלטים ובירקות חתוכים ללא תיבול, בתוספת קטניות, אגוזים או זרעים.

אם תקפידו לאכול באופן מאוזן במהלך שעות העבודה, גם בעת השיבה הביתה לא תהיה הסתערות גדולה על המקרר.