אימון כושר בחברה

אימון כושר בחברה

PROACTIVE מנוסה באימונים המותאמים לקבוצות במגוון תחומי אימון, כושר וספורט. בין אם מדובר בקבוצת חברים, מכרים או במשפחה, ובין אם מדובר בקבוצות המתגבשות על פי אזורים גיאוגרפיים מסוימים, אנו מספקים את מדריכי הספורט המתאימים ביותר עבורן, מוסמכים ומיומנים בעבודה עם קבוצות, אשר יבנו תוכנית אימונים לקבוצה ויתאימו לה את האימון, ענף הספורט ורמת הפעילות המתאימים לחבריה תוך מעקב רציף  אחר המתאמנים והעמידה שלהם ביעדים שהציבו לעצמם.

האימון הקבוצתי יכול להיערך לטובת עמידה ביעד שחברי הקבוצה שותפים לו כגון הכנה לגיבוש או לגיוס, קבוצות המכינות עצמן לתחרות, קבוצת חברים המתכוננת לאירוע גדול כגון מרתון, תחרות איש הברזל ועוד.

היתרונות של אימון כושר בחברה רבים. ראשית, חברי הקבוצה תומכים זה בזה, מעודדים את המתקשים ושומרים על רמת מוטיבציה גבוהה המסייעת להגיע ליעדים האישיים של כל אחד מהחברים כמו גם ליעדי הקבוצה. שנית, בקבוצה קטנה, מאמן הכושר מסוגל להגיע אל כל אחד מהמתאמנים, לחזק את המתקשים, להעשיר את המתקדמים ולייצר אנרגיה אקטיבית בקבוצה שהיא זו שמעודדת את הקבוצה להגיע להישגים, תוך מתן תשומת לב אישית לכל אחד ואחד מחברי הקבוצה. לבסוף, ולא פחות חשוב, אימומטיוקון קבוצתי מוזיל את עלויות האימון לכל אחד מחברי הקבוצה, ולמעשה הקבוצה נהנית ממדריך כושר מקצועי אשר מצליח להביא כל אחד מהמתאמנים לתוצאות אותן הציב לעצמו כיעד.

באימון הקבוצתי ניתן לשלב ענפי ספורט שונים על פי גיל המתאמנים, מצב הכושר הגופני שלהם וההעדפות שלהם לענפי הספורט השונים: ריצה, עיצוב וחיטוב, פילאטיס, אירובי, בניית שריר, איטרוולים ועוד. ניתן לשלב בפעילות הקבוצתית סדנאות לאורח חיים בריא: תזונה נכונה, הימנעות מעישון, רפואה מונעת ועוד.

 

יש לכם שאלות נוספות על אימון כושר בחברה ? התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונשמח לחזור אליכם בהקדם עם מידע נוסף.