הפקת אירועי חברה והפקת אירועים עסקיים – שאלות נפוצות

שאלות נפוצות בנושאים של הפקת אירועי חברה

לנו כחברות הפקה יש ציוד רב שמשמש להרכבת הפאזל השלם של האירוע שלכם ובנוסף מאגר גדול של ספקים חיצוניים שעובדים איתנו להשלמת המרכיבים החסרים.

אנחנו יודעים על סמך ניסיון העבר להגיע לספק הרלוונטי ולהוציא מאותו ספק את המיטב ובפחות כסף, ממה שהייתם משלמים בעצמכם.
בנוסף לכך, אנחנו גוף חיצוני שיכול להביט על התמונה מזווית קצת שונה ולחבר את החלומות שלכם עם הניסיון שלנו והחלומות של העובדים כפי שהתנסינו באירועים קודמים ולדאוג ש"פאשלות" לא יקרו נהיה שם כדי לתת את הפתרונות .

ודבר אחרון ולא פחות חשוב…. הזמן שלכם ! אתם כמארגני אירוע מקדישים זמן רב על מנת לארגן אירוע על הצד הטוב ביותר ולעיתים נוטים לשכוח את העובדה שאתם גם עובדים בארגון שלכם תוך כדי ארגון האירוע. בעזרתנו תוכלו להוציא אירוע כפי שחלמתם ולהמשיך לעבוד כרגיל בזמן שאתם יודעים שיש על מי לסמוך

הפקת אירוע מוצלח מחייבת ניסיון ומיומנות קודמים, שכן קשה להפיק את האירוע המושלם כבר בניסיון הראשון, בעיקר בגלל שיש צורך בהיערכות מוקדמת.

מטרת ההיערכות לפני אירוע היא לוודא שהקדשנו מחשבה לכל הפרטים הקטנים ולכל הבעיות שעלולות להתעורר במהלך האירוע תוך הכנת תוכנית מגירה למצבים חריגים ולא צפויים. רק תכנון מדוקדק וניסיון קודם יבטיחו לכם את הגשמת האירוע מושלם .

ידוע שארגון ששומר על המוטיבציה של עובדיו ומחזק את הקשר בינם לבין מקום העבודה מצליחות יותר ושגם התפוקה בארגונים שכאלה גבוהה יותר. באמצעות ימי החברה מאפשרים לעובדים זמן להכיר זה את זה בסיטואציות אחרות מאלה שבהן הם נתקלים במשרד – מאפשרים להם חוויות חדשות באמצעות פעילויות ואטרקציות ייחודיות, יציאה החוצה מהמרחב הארגוני ושבירת שגרה.

פעילות גיבוש לצוות הן בעלות ערך מוסף עצום לעובדים – הן מאפשרות הזדמנות לעובדים שכלל לא מכירים זה את זה לבלות ביחד, להכיר לעומק, למצוא תחומי עניין משותפים ואפילו ליצור חברויות חדשות.

בנוסף לכך, אירועי חברה הם הזדמנות מצוינת להעניק לעובדים הכרה בהישגים או בציוני דרך משמעותיים, ההכרה בהישגים מוכיחה לעובדים שאתם שמים לב לעבודה שלהם ומעריכים את התרומה שלהם לארגון. אירועי חברה שומרים את העובדים שלכם מעורבים ומאושרים!

אספנו עבורכם את כל המידע הראשוני שאתם זקוקים לו על מנת לארגן אירוע חברה מושלם:

המועד האידיאלי עבורכם- הבחירה בתאריך מוטלת אך ורק עליכם, ותלויה אך ורק במה שמתאים לחברה שלכם.

סגנון האירוע- סגנון האירוע צריך להתאים למספר המשתתפים ולסגנון המשתתפים, למאורע אותו אתם חוגגים ולתקציב שיש ברשותכם.

היכן לקיים את האירוע- כל מקום יכול להתאים לקיום אירוע חברה, בתנאי שהוא מתאים לקונספט שנבחר עבור האירוע שלכם. האירוע יכול להתקיים במשרדי החברה, במועדון, במסעדה, בגן אירועים או בפארק הציבורי סמוך.

האם אתם מסוגלים לעשות זאת לבדכם- תשאלו את עצמיכם האם אתם יכולים להפיק את האירוע לבדכם ויש לכם את הזמן להשקיע על מנת שיצא אירוע מוצלח כל זמן שאתם גם ממשיכים לעבוד כרגיל או שאתם זקוקים לחברת הפקה מנוסה שתעשה זאת עבורכם.

לסיכום, להפיק אירוע חברה יכולה להיות נושא מאתגר ומרתק, בהנחה שזוכרים להתייחס מראש למספר דגשים חשובים. וכי חשוב לזכור שהאירוע נועד כדי שהאורחים ייהנו ממנו, וגם אתם.

חשוב להתאים את המקום הנבחר לתקציב ולאופי האירוע ואפשרויות הגעה. הגדרת התקציב המוקצה לאירוע הוא אחד השלבים הראשוניים ביותר בהפקה. קחו בחשבון כי נפח התקציב המוקצה לטובת הלוקיישן יהיה, לרוב, הנתח הנכבד ביותר ולכן אם תקיימו את האירוע בארגון תחסכו סכום כסף רב שתוכלו להשקיע אותו בתכנים נוספים ועשירים יותר.

אירועי חברה הם דרך מצויינת להעלות את מורל העובדים, לגבש אותם ולהטמיע הרגלים חדשים של שיתוף פעולה, גילוי מנהיגות ועזרה לעמיתים. לאחר אירוע חברה יש חיבור וסינרגיה בקרב העובדים, חיבור שמעלה את שביעות הרצון הכללית בארגון, יוצר הרמוניה בין העובדים ומעלה את תחושת השייכות לארגון שבו הם מועסקים.

בוודאי !!! כל אירוע מתוכנן ונערך בהתאם לכללי הריחוק החברתי ותוך שמירה על הנחיות משרד הבריאות והתו הסגול.

לפני כל אירוע בוחנים את המיקום המתוכנן, מס' העובדים ומטרות הנהלת הארגון ועל פי הנתונים שמתקבלים מחליטים כיצד ניתן לקיים את האירוע תוך שמירה על הנחיות הקורונה.

הפקת אירועי חברה: מתכון להצלחה

אירועי חברה הפכו לחלק בלתי נפרד מהתרבות הארגונית בעולם המודרני. מעבר לבילוי קליל, אירועים אלו נושאים בחובם פוטנציאל אדיר לחיזוק הקשרים בין העובדים, העלאת המורל, הגברת שיתוף הפעולה, שיפור המוטיבציה ואף תרומה למיתוג החברה.

יתרונות הפקת אירועי חברה:

 • חיזוק הקשרים בין העובדים: אירועים חברתיים מאפשרים לעובדים להכיר זה את זה טוב יותר מחוץ למסגרת העבודה, ליצור קשרים חברתיים ולפתח תחושת שייכות וחברות.
 • העלאת המורל: אירוע מוצלח יכול להעלות את המורל של העובדים, להגביר את תחושת הסיפוק וההנאה מהעבודה וליצור אווירה חיובית ומפרגנת.
 • הגברת שיתוף הפעולה: פעילויות משותפות באירוע יכולות לחזק את שיתוף הפעולה בין העובדים, ללמד אותם לעבוד יחד כצוות ולייצר סinergia שתתרום להצלחת החברה.
 • שיפור המוטיבציה: אירוע מוצלח יכול להגביר את המוטיבציה של העובדים, להעלות את תפוקתם ולעודד אותם להשקיע יותר בעבודה.
 • תרומה למיתוג החברה: אירועים חברתיים יכולים לתרום למיתוג החברה כמעסיק אטרקטיבי, לשפר את תדמיתה ולמשוך עובדים איכותיים.

טיפים להפקת אירוע חברה מוצלח:

 • הגדרת מטרות: לפני תחילת ההפקה, חשוב להגדיר את מטרות האירוע. מה רוצים להשיג באמצעותו? מה המסרים שרוצים להעביר?
 • בחירת הקונספט: בחירת הקונספט המתאים תלויה במטרות האירוע, קהל היעד, התקציב ועוד. ניתן לבחור קונספט קליל ומשעשע, קונספט מקצועי ומלמד או קונספט המשלב בין השניים.
 • תכנון קפדני: תכנון מדוקדק של כל הפרטים, החל מהלוגיסטיקה ועד לבידור, יבטיח אירוע מוצלח וחלק.
 • בחירת ספקים מקצועיים: שיתוף פעולה עם ספקים אמינים ומקצועיים בתחומי הקייטרינג, ההגברה, התאורה ועוד יבטיח אירוע איכותי וברמה גבוהה.
 • יצירת אווירה ייחודית: שימוש באלמנטים עיצוביים, מוזיקה ותאורה ייחודיים ייצרו אווירה מיוחדת שתגרום לעובדים להרגיש בנוח וליהנות מהאירוע.
 • הקדשת תשומת לב לפרטים הקטנים: הפרטים הקטנים הם אלו שעושים את ההבדל. הקפדה על פרטים כמו כיבוד איכותי, שתייה קרה וחמה, פינות ישיבה נוחות ועוד תעניק לעובדים חוויה נעימה ותזכיר להם את האירוע לטובה.
 •  

הפקת אירועי חברה היא משימה מורכבת אך מתגמלת. אירוע מוצלח יכול להביא תועלות רבות הן לעובדים והן לחברה. על ידי תכנון קפדני, בחירת ספקים מקצועיים ויצירת אווירה ייחודית, ניתן להפיק אירוע בלתי נשכח שיחזק את הקשרים בין העובדים, יעלה את המורל ויתרום להצלחת החברה.

הפקת אירועי חברה

טרנדים עכשוויים בהפקת אירועי חברה:

 • התמקדות בחוויה אישית: אירועים רבים כיום מתמקדים ביצירת חוויה אישית לכל משתתף, תוך שימוש בטכנולוגיות חדשות ופעילויות יצירתיות.
 • אינטראקטיביות: אירועים אינטראקטיביים, בהם המשתתפים פעילים ולא רק צופים, הופכים פופולריים יותר ויותר.
 • קיימות: חברות רבות נותנות דגש על קיימות גם בהפקת אירועים, תוך בחירת ספקים מקומיים, שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה והפחתת פסולת.
 • אירועים וירטואליים: בעידן הדיגיטלי, אירועים וירטואליים הפכו לאופציה פופולרית, המאפשרת לחברות להגיע לקהל רחב יותר ולחסוך בעלויות.

טיפים נוספים להפקת אירוע חברה מוצלח:

 • הקשבה לעובדים: שיתוף העובדים בתהליך התכנון ובחירת הקונספט יעלה את המוטיבציה שלהם להשתתף וליהנות מהאירוע.
 • מדידה והערכה: חשוב למדוד את הצלחת האירוע לאחר מכן, באמצעות משוב מהעובדים וניתוח נתונים.
 • הפקת לקחים: ניתוח תוצאות האירוע יאפשר לכם ללמוד מהטעויות ומההצלחות ולייצר אירועים טובים עוד יותר בעתיד.

לסיכום:

הפקת אירועי חברה היא תחום דינמי ומתפתח. על ידי התעדכנות בטרנדים העכשוויים, הקשבה לעובדים ותכנון קפדני, ניתן להפיק אירועים מוצלחים שיתרמו רבות הן לעובדים והן לחברה.