שאלות נפוצות – הפקת אירועי חברה

שאלות נפוצות בנושאים של הפקת אירועי חברה

לנו כחברות הפקה יש ציוד רב שמשמש להרכבת הפאזל השלם של האירוע שלכם ובנוסף מאגר גדול של ספקים חיצוניים שעובדים איתנו להשלמת המרכיבים החסרים.

אנחנו יודעים על סמך ניסיון העבר להגיע לספק הרלוונטי ולהוציא מאותו ספק את המיטב ובפחות כסף, ממה שהייתם משלמים בעצמכם.
בנוסף לכך, אנחנו גוף חיצוני שיכול להביט על התמונה מזווית קצת שונה ולחבר את החלומות שלכם עם הניסיון שלנו והחלומות של העובדים כפי שהתנסינו באירועים קודמים ולדאוג ש"פאשלות" לא יקרו נהיה שם כדי לתת את הפתרונות .

ודבר אחרון ולא פחות חשוב…. הזמן שלכם ! אתם כמארגני אירוע מקדישים זמן רב על מנת לארגן אירוע על הצד הטוב ביותר ולעיתים נוטים לשכוח את העובדה שאתם גם עובדים בארגון שלכם תוך כדי ארגון האירוע. בעזרתנו תוכלו להוציא אירוע כפי שחלמתם ולהמשיך לעבוד כרגיל בזמן שאתם יודעים שיש על מי לסמוך

הפקת אירוע מוצלח מחייבת ניסיון ומיומנות קודמים, שכן קשה להפיק את האירוע המושלם כבר בניסיון הראשון, בעיקר בגלל שיש צורך בהיערכות מוקדמת.

מטרת ההיערכות לפני אירוע היא לוודא שהקדשנו מחשבה לכל הפרטים הקטנים ולכל הבעיות שעלולות להתעורר במהלך האירוע תוך הכנת תוכנית מגירה למצבים חריגים ולא צפויים. רק תכנון מדוקדק וניסיון קודם יבטיחו לכם את הגשמת האירוע מושלם .

ידוע שארגון ששומר על המוטיבציה של עובדיו ומחזק את הקשר בינם לבין מקום העבודה מצליחות יותר ושגם התפוקה בארגונים שכאלה גבוהה יותר. באמצעות ימי החברה מאפשרים לעובדים זמן להכיר זה את זה בסיטואציות אחרות מאלה שבהן הם נתקלים במשרד – מאפשרים להם חוויות חדשות באמצעות פעילויות ואטרקציות ייחודיות, יציאה החוצה מהמרחב הארגוני ושבירת שגרה.

פעילות גיבוש לצוות הן בעלות ערך מוסף עצום לעובדים – הן מאפשרות הזדמנות לעובדים שכלל לא מכירים זה את זה לבלות ביחד, להכיר לעומק, למצוא תחומי עניין משותפים ואפילו ליצור חברויות חדשות.

בנוסף לכך, אירועי חברה הם הזדמנות מצוינת להעניק לעובדים הכרה בהישגים או בציוני דרך משמעותיים, ההכרה בהישגים מוכיחה לעובדים שאתם שמים לב לעבודה שלהם ומעריכים את התרומה שלהם לארגון. אירועי חברה שומרים את העובדים שלכם מעורבים ומאושרים!

אספנו עבורכם את כל המידע הראשוני שאתם זקוקים לו על מנת לארגן אירוע חברה מושלם:

המועד האידיאלי עבורכם- הבחירה בתאריך מוטלת אך ורק עליכם, ותלויה אך ורק במה שמתאים לחברה שלכם.

סגנון האירוע- סגנון האירוע צריך להתאים למספר המשתתפים ולסגנון המשתתפים, למאורע אותו אתם חוגגים ולתקציב שיש ברשותכם.

היכן לקיים את האירוע- כל מקום יכול להתאים לקיום אירוע חברה, בתנאי שהוא מתאים לקונספט שנבחר עבור האירוע שלכם. האירוע יכול להתקיים במשרדי החברה, במועדון, במסעדה, בגן אירועים או בפארק הציבורי סמוך.

האם אתם מסוגלים לעשות זאת לבדכם- תשאלו את עצמיכם האם אתם יכולים להפיק את האירוע לבדכם ויש לכם את הזמן להשקיע על מנת שיצא אירוע מוצלח כל זמן שאתם גם ממשיכים לעבוד כרגיל או שאתם זקוקים לחברת הפקה מנוסה שתעשה זאת עבורכם.

לסיכום, להפיק אירוע חברה יכולה להיות נושא מאתגר ומרתק, בהנחה שזוכרים להתייחס מראש למספר דגשים חשובים. וכי חשוב לזכור שהאירוע נועד כדי שהאורחים ייהנו ממנו, וגם אתם.

חשוב להתאים את המקום הנבחר לתקציב ולאופי האירוע ואפשרויות הגעה. הגדרת התקציב המוקצה לאירוע הוא אחד השלבים הראשוניים ביותר בהפקה. קחו בחשבון כי נפח התקציב המוקצה לטובת הלוקיישן יהיה, לרוב, הנתח הנכבד ביותר ולכן אם תקיימו את האירוע בארגון תחסכו סכום כסף רב שתוכלו להשקיע אותו בתכנים נוספים ועשירים יותר.

אירועי חברה הם דרך מצויינת להעלות את מורל העובדים, לגבש אותם ולהטמיע הרגלים חדשים של שיתוף פעולה, גילוי מנהיגות ועזרה לעמיתים. לאחר אירוע חברה יש חיבור וסינרגיה בקרב העובדים, חיבור שמעלה את שביעות הרצון הכללית בארגון, יוצר הרמוניה בין העובדים ומעלה את תחושת השייכות לארגון שבו הם מועסקים.

בוודאי !!! כל אירוע מתוכנן ונערך בהתאם לכללי הריחוק החברתי ותוך שמירה על הנחיות משרד הבריאות והתו הסגול.

לפני כל אירוע בוחנים את המיקום המתוכנן, מס' העובדים ומטרות הנהלת הארגון ועל פי הנתונים שמתקבלים מחליטים כיצד ניתן לקיים את האירוע תוך שמירה על הנחיות הקורונה.