-->

אודות

מי

חברת "פרואקטיב" הוקמה מתוך מטרה לקדם אורח חיים בריא ולהעלות את המודעות לפעילות גופנית, לשמירה על התזונה וליצירת איכות חיים בריאה ומודעת.

"פרואקטיב" מתמחה בבנייה ובהתאמה של תכניות בריאות פעילות לארגונים ולחברות, המתוכננות ומופעלות על ידי מיטב אנשי המקצוע בתחומי הספורט והכושר הגופני, התזונה, הארגונומיה והתמיכה הרגשית הנדרשת להטמעת התהליך.

"פרואקטיב" נוסדה ומנוהלת על ידי אורן פפו, בוגר תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים (M.Sc) בהצטיינות, מאוניברסיטת בן גוריון. בנוסף, אורן משמש כיועץ לחברות בנושאי בריאות וספורט, מרצה בתחום קידום בריאות ואורח חיים בריא ומתמחה באימוני כושר לסוגי אוכלוסיות שונות מטעם בית הספר למאמנים במכון וינגייט.

אורן פפו מנכ"ל ובעלים של "פרואקטיב" משלב את הניסיון הניהולי העשיר שרכש במשך 15 שנים בתפקידים בכירים בארגונים עסקיים עם המומחיות שלו בתחומי הספורט ויוצר תוכניות פעילות מקיפות לקידום אורח חיים בריא במקומות עבודה, ימי ספורט, ימי כיף, סדנאות לירידה במשקל ותזונה נכונה, רפואה מונעת, הפסקת עישון,מיינדפולנס, ארגונומיה ועוד.

הפעילויות השונות מותאמות להנחיות משרד הבריאות והתו הסגול, בדגש על צרכיי הארגון, האופי והתקציב העומד לרשותו .

אורן פפו
צוות פרואקטיב

הצוות

הצוות המקצועי של "פרואקטיב" כולל מדריכי ספורט ממגוון תחומים רחב , מאמני כושר אישיים, דיאטנים, ארגונומיים ומאמנים מתחום ה – wellness.

כל העובדים בצוות הם בעלי ידע עשיר בתחומם, מקצועיים, בעלי תעודות הסמכה, מנוסים בעבודה עם קבוצות
עובדים בארגונים ובבניית תכניות פעילות לאורח חיים בריא תוך עמידה במטרות שהציבו לעצמם העובדים והארגון.

למה

הייחוד של "פרואקטיב" שפועלת כיום גם בארץ וגם בחו"ל הוא ביכולת לייצר שילוב מיטבי בין היכולות והצרכים של הפרט בארגון ובין המטרות שהציב לעצמו הארגון בבניית הפעילות.

שילוב זה יוצר חיבור בין העובד לארגון, מעודד מוטיבציה, ומוביל לעלייה בתפוקות, בנאמנות העובד לארגון ולשיפור התוצאות העסקיות של הארגון.

החזון שעומד לנגד עיני הצוות ב-"פרואקטיב" הוא יצירת חברה אקטיבית ובריאה יותר, אנשים פרטיים וארגונים עסקיים כאחד, ואנו פועלים יום יום, שעה שעה להגשמת חזון זה ותוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות והתו הסגול בתקופה מאתגרת זו כשמגפת הקורונה מרחפת מעל לראשינו.

Share Button