פעילויות אונליין – שאלות ותשובות

חברת פרואקטיב מציעה שירותים רבים אונליין, החל מפעילויות ספורט, חוגים, מופעים וסדנאות, ועד לייעוץ ארגונומי, ייעוץ תזונתי, ועוד. אנו יודעים כי לעתים השימוש בכלים הדיגיטליים עשוי להיות מאתגר מעט ועל כן אנו תמיד כאן בשבילכם, לענות על כל שאלה. להלן תשובות לשאלות הנפוצות ביותר שעולות בקרב לקוחותינו. אם לא מצאתם תשובה לשאלה שלכם בעמוד זה, אתם מוזמנים תמיד ליצור איתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם בהקדם.

יש מגוון מערכות אונליין כמו לדוגמא: GoToMeeting / Skype / webinar / video conference ומסנג'ר של פייסבוק, כשהנפוצה ביותר כיום היא מערכת ZOOM. 

בחברת פרואקטיב אנו קשובים לצורך המתגבר של אנשים רבים בפעילויות אונליין, ומעורים בתפעול טכנולוגיות דיגיטליות חדשניות המאפשרות זאת. לפיכך, הרמנו את הכפפה ולקחנו את עולמות הספורט, הארגונומיה והתזונה צעד אחד קדימה – אל העידן החדש. בעידן הזה, אנשים שעובדים מהבית, נהנים לעשות ספורט בבית, לקבל ייעוץ ארגונומי מול מחשב, ולקבל אונליין ייעוץ על תזונה נכונה לילדים ומבוגרים כאחד. כל אחד מהנושאים הללו הוא כלי חשוב לשמירה על אורח חיים בריא ולחיזוק המערכת החיסונית. בין אם אתם ילדים, צעירים או מבוגרים, בריאים יותר או פחות, מיישמים כבר בפועל פעילויות אונליין או שעדיין לא התחלתם – אנחנו כאן בשבילכם באונליין מלא.

במציאות החדשה שמכתיבה לנו מגפת הקורונה, מתחדד יותר מתמיד הצורך (שכבר צבר תאוצה ללא קשר למגפה) בשמירה על אורח חיים בריא תוך ביצוע פעילויות אונליין – ספורט אונליין, ייעוץ תזונה אונליין וכן ייעוץ ארגונומי אונליין. את כל אלה תמצאו, ברמה המקצועית ביותר, במחלקה החדשנית שלנו – פרואקטיב אונליין.

מערכת ZOOM הינה כלי דיגיטלי ליצירת תקשורת, החלפת ידע ולמידה מרחוק בין מספר משתמשים, המערכת עובדית באמצעות חיבור אינטרנטי.

בנובמבר 2018 נמצא חולשת אבטחה במוצר שאפשרה להסיר משתתפים משיחות, לזייף הודעות ממשתמשים ולהשתלט על המסך שמשותף בין משתתפי השיחה.
לאחר ביקורת ציבורית על החברה בשנת 2019 תוקנו חלק גדול מהליקויים שממשיכים להתעדכן גם כיום. העדכון האחרון שבוצע באפריל השנה מאפשר להשתמש בקוד כניסה ולהמתין בחדר המתנה לפני הכניסה לשיחה ובכך מונעים ממשתתפים לא רצויים להיכנס לשיחות ה- ZOOM.

אנו מציעים פעילויות ספורט אונליין למבוגרים, כל אחד בנפרד וגם כמשפחה. באמצעות מאגר גדול של אימונים, חוגים, סדנאות והרצאות, תוכלו לעשות ספורט בבית עם מאמן כושר אונליין.

אפשר למצוא אצלינו רפרטואר עשיר של אימוני כושר אונליין ופעילויות ספורט מגוונות:

 • אימוני ספורט – כל סוגי אימוני כושר ותנועה ביתיים, אישיים וקבוצתיים.
 • אימוני ספורט בבית לנשים, לרבות נשים בהריון ולאחר לידה.
 • אימוני ספורט בבית לירידה במשקל.
 • יעוץ ארגונומי לאנשים העובדים מהבית, כלים לישיבה נכונה מול מחשב.
 • סדנאות והרצאות בנושאי ארגונומיה.
 • ייעוץ תזונה נכונה למניעת מחלות ולשמירה על הבריאות. הייעוץ כולל בחינת מדדים שכל אדם יכול למדוד לבד כמו משקל, לחץ דם, פירוט תפריט תזונה קיים ועוד.

הרמנו את הכפפה ולקחנו את עולמות הספורט, הארגונומיה והתזונה צעד אחד קדימה – אל העידן החדש. בעידן הזה, אנשים שעובדים מהבית, נהנים לעשות ספורט בבית, לקבל ייעוץ ארגונומי לישיבה נכונה מול מחשב, ולקבל אונליין ייעוץ על תזונה נכונה לילדים ומבוגרים כאחד. כל אחד מהנושאים הללו הוא כלי חשוב לשמירה על אורח חיים בריא ולחיזוק המערכת החיסונית. בין אם אתם ילדים, צעירים או מבוגרים.

לעובדי חברות או תושבים שנאלצים לעבוד מהבית, קיימות מגוון פעילויות שניתן לבצעם בסלון הבית מול מדריכה שנמצאת בצד השני של הקו ומנחה את המתאמנים ONLINE ואף מתקנת אותם אם עשו תנועה לא נכונה ובכך נמנעות פציעות מיותרות. 

פעילויות לדוגמא: יוגה, פילאטיס, מתיחות, זומבה, סדנאות בטן וישבן, אימונים פונקציונליים על כל הגוף, אימונים לנשים בלבד, ריקוד, איפור, מריחת לק עצמאית ועוד…

בוודאי !אנחנו מציעים מגוון רחב של פעילויות ONLINE לילדים או להורים וילדים יחד! 

אנחנו מתמקדים בהפעלות מגוונות לילדים אשר יפנו זמן ויאפשרו להורים הפסקות להתאוורר ולהסתגל למצב החדש שנכפה עליהם.

פעילויות לדוגמא:

 • לזוז! -פעילות הורים וילדים המשלבת תנועה וריקוד.
 • חוגי ספורט לילדים – קוסמים צעירים, יוגה, היפ הופ, גמישות, ריקוד.
 • מופעים- מופעי קוסמות, ג'גלינג, משחקי מדע, איפור ועוד…
 • סדנאות- יצירה, מוזיקה, תזונה.  
 • תנועה ופעילות גופנית לשיפור מצב רוח וכמחזקת את המערכת החיסונית.

חשוב לבצע מס' צעדים לשיפור סביבת העבודה והתאמה בעזרת ייעוץ ארגונומי. זאת במטרה להפוך את הסביבה הביתית לבריאה, ידידותית, נעימה, נוחה ונטולת סיכונים. כיום, כשרבים מאיתנו עובדים בבית, וכשהילדים מבצעים מטלות לימודיות בצורה מקוונת, אנחנו כאן בשבילכם עם ייעוץ ארגונומי אונליין לעבודה וללימוד מהבית. כשמדובר על ארגונומיה, מחשב יכול להיות כלי מרכזי בהעברת ייעוצים אישיים וכלליים כמו גם הרצאות וסדנאות בנושא.

מדובר בכלי דיגיטלי המאפשר שיח ודיון אונליין שגרסה חינמית שלו מוגבלת ל-40 משתתפים במפגש ולמשך של עד 40 דקות. הגרסאות בתשלום מאפשרות מאות ועד אלף משתתפים בו זמנית.

מערכת zoom מאפשרת לשתף מסך, לשוחח עם המשתתפים, להתכתב בצ'ט ולתכנן מפגשים מראש. הכניסה נעשית באמצעות כתובת אינטרנט שמועברת בין המשתתפים שבלחיצה עליה מגיעים המשתתפים לחדר משותף באונליין.

בוודאי! ניתן לשתף במסך מצגות, מוזיקה וכל קובץ אחר שנמצא על המחשב שלכם, כך שכל הנוכחים בשיחה יראו וישמעו את מה שתרצו.

רק מי שפתח את השיחה יכול להקליט אותה, אלה אם הוא העביר את ניהול השיחה (את אפשרות הHOST ) למשתתף אחר.

פשוט מאוד! נכנסים לדף הבית של זום בשולחן העבודה במחשב שלכם ושם יש 4 אפשרויות, בוחרים ב SCHEDULE  ונפתח מסך של פרטי הפגישה , מכניסים את נושא הפגישה, תאריך שעה ואם מעוניינים שהשיחה תהיה עם וידאו או ללא ועוד כמה פרטים טכניים( לא חובה) ואז בתחתית העמוד לוחצים על הלחצן הכחול (schedule ) לאחר מכן מועברים לחשבון גוגל הרלוונטי וכל שנשאר הוא לבחור משתתפים (כתובות מייל) ובאמצעות לחיצה על מקש  "שליחה" שותלים אצל כל משתתף שנבחר את הפגישה ביומן. 

בהחלט! כל משתתף מקבל את כתובת הפגישה להצטרפות וסיסמת התחברות ויכול להתחבר בכל זמן שירצה מרגע תחילתה של שיחת הזום ועד לסיומה.

בוודאי! ניתן לזמן פגישה גם למייל וגם לווטס אפ ולקיים את הפגישה באמצעות כל טלפון חכם המצוייד במצלמה.